KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14024001
nr 1402 4001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 71/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 7 juni 2021
kl 19:37:27
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner